Jdi na obsah Jdi na menu
 

Postavy

 

V této hře je celkem devět herních postav.

Scout
Nejrychlejší postava ve hře,terá však má málo životů, tudíž ji může zabít kdokoliv. Jeho základní zbraní na střední vzdálenost je pistole, na krátkou pak používá brokovnici a baseballovou pálku.
Soldier
Soldier má raketomet a brokovnici na střední a delší vzdálenost, lopata mu pak slouží na vzdálenost kratší. Jeho výhodou je mnoho životů, nevýhodou pak jeho rychlost (tedy spíše pomalost).
Pyro
Záhadná postava s maskou kryjící pravou tvář. Pyro se narodil jako zabiják s plamenometem a sekyrkou určenou pro okamžitou smrt. Přestože mu moc nejde rozumět, po Scoutovi to je druhá nejukecanější postava. Navíc dokáže odrazit Soldierovy rakety.
Demoman
Zaměřuje se hlavně na výbušné zbraně, granátomet a vrhač speciálních bomb, které se dokáží přilepit na jakémkoli povrchu. Na krátkou vzdálenost mu poslouží láhev od whiskey nebo katana.
Heavy (Weapons Guy)
Heavy je nejznámější postavou z této hry. Je velmi silný, ale zároveň je nejpomalejší postavou ze hry. Spolupracuje-li s Medicem, může být velmi těžko zastavitelný. Jeho hlavní zbraní je rotační kulomet, kterému říká Sasha, dále pak má brokovnici a pěsti.
Engineer
Engineer je expert převážně na stavění tzv. Sentry gun(automatická střelná věž) a Dispenserů(dává spoluhráčům munici a životy, Engineerovi dává železo). Týmu pomáhá také tím, že staví teleporty, aby byli na bojišti co nejdříve. Ke stavbě budov potřebuje železo, které získá ze spadlých zbraní, zničených budov, či respawnem. Jeho nevýhodou je malý počet životů.
Medic
Medic se zaměřuje hlavně na léčení hráčů ve svém týmu. Nejlepší kombinace jsou Heavy a Medic, Soldier a Medic či Pyro a Medic. Po určité době léčení může dát Medic jinému hráči UberCharge, který zajistí nesmrtelnost na deset vteřin. Vzdáli-li se však od sebe, může být UberCharge přerušen.
Sniper
Sniper je skvělý na delší vzdálenost. Pomocí své sniperky může dávat headshot, čímž jednou ranou zabije jakéhokoliv nepřítele (na silnější postavy typu Heavyho však pro toto potřebuje před výstřelem počkat 3,5 vteřiny na nabití ukazatele, aby získal dvojnásobné poškození).Má ještě samopal a mačetu.
Spy
Spy se může pomocí svých hodinek stát na deset vteřin neviditelným a tím se dostat za nepříteli do zad nebo např. zabrat kontrolní bod. Dále má pak nůž, kterým zezadu způsobuje okamžitou smrt[ (tzv. backstab). Může se převléct za jakéhokoliv nepřátelského hráče. Dokáže splést i nepřátelského Medica a dispensery, aby ho léčili.
 

Příspěvky

postavy

27. 5. 2012

 
Celý příspěvek | Rubrika: Postavy | Komentářů: 0